Diskuzní fórum - Klostermannka

Vložil Veronika

Titulek Nespokojenost

Odpovědět

Můj syn letos ukončil po 2 měsících docházku do vaší skolky, ráda budu i konkrétní třída koťátka - 14dni už je mimo vaši školku a stále u něj přetrvává strach z oblékání ve skolce, nejprve jsem to nechtěla rozmazavat,ale když vidím jaké následky vaše tlačení na samostatné oblékaní 3leteho dítěte, které je pouhou chvilku ve školce na nem zanechalo, musim svou velikou nespokojenost a rozhořčení vyjádřit. Takže nejmenované učitelky či zástupkyně pedagoga uvědomte si, co je dětská psychika, a pokud nemáte nervy a neradi pracujete s detma tak tuto práci raději nedělejte!!! Doufám že se s vámi co jste tento strach v mém synovi vyvolali,už se nikdy nesetkáme, ms klostermanovu nikdy nikdo mu nedoporučim.

Datum 14.11.2018

Vložil Srbová Lenka

Titulek Vánoční focení

Odpovědět

Dobrý den, ráda bych se zeptala z jakého důvodu tento rok není ve školce vánoční focení. Určitě spousta rodičů by tyto fotky uvítala... Děkuji Srbová

Datum 19.11.2018

Vložil ředitelka

Titulek Re: Vánoční focení

Odpovědět

Dobrý den, většina rodičů si přeje focení na konci školního roku se společnou fotkou třídy.

Datum 09.04.2018

Vložil Růžena

Titulek Dotaz

Odpovědět

Dobrý den, chtela bych se zeptat kdy letos 2018 se budou konat zapisy do mš?

Datum 09.08.2017

Vložil Růžena

Titulek Dotaz

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptá když byli moje kluci přijmutí letos do školky, tak jsi musím u vás vyzvednout rozhodnutí nebo to zasílat postou?? děkuji

Datum 24.08.2017

Vložil Hana H. Vatalová

Titulek Re: Dotaz

Dobrý den, paní Růženo,
Rozhodnutí o přijetí jste si měla vyzvednout v MŠ Klostermannova. S touto skutečností jste byla obeznámena během zápisu do MŠ.

Datum 28.08.2017

Vložil Hana H. Vatalová

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

Jinak - kluci jsou přijatí do MŠ Krásný Studenec. Zkoušeli jsme Vám volat, ale číslo, které jste uvedla při zápise, není dostupné.

Datum 29.08.2017

Vložil růžena

Titulek Re: Re: Dotaz

Odpovědět