Příloha Školního a Provozního řádu školy

Provoz mateřské školy je zatím bez omezení. Situace se může měnit na základě vývoje situace v ČR, s nařízeními MŠMT, Ministerstva zdravotnictví a KHS.

Mateřská škola přijímá opatření v rámci hygieny, tj. zvýšené desinfekce všech prostor, povrchů a také důraz na hygienické návyky dětí a desinfekci rukou.

Zákonní zástupci mohou vstupovat do budovy pouze po dobu nezbytně nutnou.

Při vstupu do veřejných budov je doporučeno mít zahalený nos a ústa. Před vstupem do společných prostor školy si řádně desinfikujte ruce.

Do budovy nesmí vstupovat  osoba s příznaky infekčního onemocnění – dospělý ani dítě.

Ranní filtr (kontrola, zda je dítě zdravé) bude prováděn při vstupu do třídy. Teplota bude měřena při podezření na infekční onemocnění. Při viditelných příznacích infekčního onemocnění (žlutý, zelený hlen při rýmě, kašel, teplota, průjem, zánět spojivek, kožní problémy neurčitého charakteru) nebudou děti přijaty. V případě, že se tyto příznaky vyskytnou v průběhu dne, bude zákonný zástupce ihned informován, dítě izolováno. Zákonný zástupce má povinnost neprodleně dítě vyzvednout z MŠ!

Děti s chronickými respiračními problémy a alergií musí předložit lékařské potvrzení!

Děti si do mateřské školy nenosí vlastní hračky. U dětí nově příchozích se v případě náročné adaptace rodiče domluví na pravidlech s učitelkou ve třídě.

Dítě má pro případ výskytu nákazy COVID 19 v MŠ ve skříňce uloženu jednu roušku.

S účinností od 1. 9. 2020